UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W ZESPOLE SZKÓŁ W SKOROSZYCACH


Dnia 23 czerwca 2016 roku w nowej sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Skoroszycach odbyło sie uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość zaczęła się narodowym tańcem - polonezem w wykonaniu uczniów kończących naukę w gimnazjum. Spotkanie prowadziła przewodniczaca Samorządu Uczniowskiego Marcela Hurko. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego dyrektor szkoły, pan Mariusz Marfiany przywitał zaproszonych gości. Po okolicznościowym przemówieniu nagrodził uczniów którzy osiągnęli najwyższe lokaty w nauce. Wręczył również statuetkę Najlepszego Absolwenta Dawidowi Pryszczowi. Dwie równorzędne Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymały: Natalia Kmiecik i Justyna Jakisz. Tytuł Najlepszego Sportowca zdobył Jakub Gołek. Wyróżniającym sie uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach nagrody książkowe wręczył Przewodniczący Rady Gminy Pan Henryk Sokołowski. Po wręczeniu nagród wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia gimnazjum. Odbyło sie następnie Ślubowanie Absolwentów. Po pierwszej części uroczystości nastąpiła część artystyczna w wykonaniu absolwentów.  

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 517