WOJEWÓDZKI FESTIWAL ARTYSTYCZNY "LIŚĆ DĘBU" DĄBROWA 2017


12 maja 2017 roku w Dąbrowie odbyła się XVIII edycja Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu", gdzie miały szansę zaprezentować się solistki z naszej szkoły pod przewodnictwem pani Beaty Murańskiej.

 W pierwszej kategorii wiekowej klas I-III szkół podstawowych wystąpiły Amelia Machała oraz Konstancja Murańska z piosenkami pt. "Czekolady...ach!" i "Melodia". W kolejnej kategorii klas IV-VI szkół podstawowych zaprezentowały się Julia Kuś z piosenką "Afera" oraz Patrycja Gardas z "Dyrygentem". Po krótkiej przerwie na scenie stanęły Magdalena Korzeniewicz z piosenką "Co się śni niewidomym?" oraz Zuzanna Azorkiewicz w utworze "Bilet do marzeń". Solistki dały z siebie wszystko, ich występy przepełnione były pasją i zamiłowaniem do muzyki. Na ogłoszenie wyników wszyscy czekali z wielką ekscytacją, jury było bardzo sprawiedliwe, a poziom uczestników niezwykle wyrównany. Nikt nie został pominięty, rywalizujący bez miejsc i wyróżnień otrzymywali dyplomy udziału. Z chwilą wyłonienia zwycięzców wiwatem zabrzmiała cała sala. Z festiwalu z ze statuetką Srebrnego Liścia Dębu w kategorii klas I-III gimnazjum wróciła Zuzanna Azorkiewicz, z nagrodą wyróżnienia w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych - Julia Kuś.
                Festwial w Dąbrowie był naprawdę wspaniałym przeżyciem, mamy nadzieję powrócić tam w kolejnych latach. Dziękujemy organizatorom, jury oraz pani Beacie Murańskiej, która świetnie przygotowała nas do występu.

Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych - Julia Kuś
II miejsce w kategorii klas I-III gimazjum - Zuzanna Azorkiewicz

opracowała:  Z. Azorkiewicz

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 779