XXV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża


logo_pck.JPG,
 

Dnia 15 grudnia 2016 roku w Grodkowie odbył się etap rejonowy XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. W etapie tym uczestniczyli uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z naszego rejonu. Nasze Gimnazjum reprezentowały dwie uczennice, które wygrały etap szkolny: Aleksandra Wawro z klasy IA i Natalia Kmiecik z klasy IIIA. Etap Rejonowy wygrała Natalia Kmiecik, która zajęła I miejsce - zdobywając największą liczbę punktów. Tym samym uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie sie w marcu 2017 roku. Życzymy Natalii powodzenia w następnym etapie Olimpiady. Ola Wawro otrzymała dyplom za udział w konkursie.

Opiekun Szkolnego Koła PCK: Dorota Lis

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 552