Gimnazjum dla przedszkola


Dnia 8 lutego 2017r. odbyło się przedstawienie Gimnazjum dla przedszkola. Z tej okazji gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków. Uczniowie klas klas IIa, IIb, IIIb i IIIc pod kierunkiem p. Olgi Gruchacz przygotowali inscenizacje znanych wierszy dla dzieci. Była ,,Rzepka”, ,,Na straganie”, ,,Żaba”, ,,Kaczka dziwaczka”, ,,Żuk”, ,,Skarżypyta”, ,,Samochwała” i wiele innych wierszyków. Wystąpili również zwycięzcy konkursu recytatorskiego dla klas I – III, który odbył się kilka dni wcześniej. Na zakończenie gimnazjaliści zaprezentowali taniec „Chocolate”, do którego ochoczo włączyły się przedszkolaki. Sądząc po oklaskach, występy gimnazjalistów wszystkim się spodobały. Zapraszamy za rok !

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 510