Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek 2016


Dnia 22 grudnia 2016r. o godz 10.00 w Zespole Szkół w Skoroszycach odbył się Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne jak i instrumentalne. Soliści to Julia Kuś, Emilia Walkarz, Konstancja Murańska, Ania Kowalczyk, Emilia Karp, Marta Zawada, Wojtek Gnot,

Jakub Ziętek, Amelia Machała, Tymoteusz Należny, Marcela Hurko, Natalia Gardas,

Ola Miszkiewicz, Magdalena Korzeniewicz,, Wojtek Dendewicz, duet saksofonowy Szymon Wawrzkiewicz i Jakub Ciosmak, kwartet fletowy Inga Latała, Błażej Bronowicki, Malwina Brzeżny, Strzałka Daria oraz zespół wokalny naszej szkoły.

Na zakończenie cała szkoła zaśpiewała wspólnie trzy kolędy. Wszystkim dopisywał bardzo dobry humor i każdy uczeń otrzymał sodki prezent. Koncert zorganizowała i przygotowała Beata Murańska wraz z klasą 3c gimnazjum.

Opracowała: Paulina Piekarz, Małgosia Kumorek, Klaudia Gawlas.

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 740