MECZ IMPEL WROCLAW-BUDOWLANI ŁÓDŹ


SPRAWOZDANIE Z WYJAZDU NA MECZ SIATKÓWKI IMPEL WROCŁAW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ WE WROCŁAWIU

 

11 kwietnia, my uczniowie Zespołu Szkół w Skoroszycach wybraliśmy się  na mecz siatkówki  IMPEL WROCŁAW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ.  O godz.15.30 autokar jak zawsze pojawił się przed budynkiem szkoły w Skoroszycach. Opiekun wyczytał listę obecności uczniów. Mecz odbywał się we Wrocławiu. Podróż trwała niespełna godzinę. Podczas przejazdu panowała wspaniała atmosfera. Na miejsce dotarliśmy po godzinie 17.00, mogliśmy zobaczyć oba zespoły na rozgrzewce, jak przygotowują się do spotkania.  Kiedy dobiegła godzina rozpoczęcia meczu a zawodniczki obu drużyn wyszły na boisko wtedy spiker przywitał nas i naszą szkołę.   Tuż po chwili rozpoczął się pierwszy set.  Po zaciekłej walce niestety wrocławianki przegrały pierwszego seta. Zaczął się drugi set. Na szczęście ten set okazał się zwycięski dla Impela. Trzeci set znowu okazał się zwycięski dla Impelu. Natomiast w czwartym secie siatkarki Impelu nie dały rady i przegrały seta, który dawał pewny awans do półfinałów zespołowi z Łodzi.. I w ten sposób doszło do tzw. tajbreka, gdzie niestety siatkarki Łodzi okazały się lepsze, wygrywając cały mecz 3:2.. Po tak emocjonującym spotkaniu wróciliśmy do domów. Mamy nadzieję, że grając o III miejsce w Orlen Lidze z zespołem z Rzeszowa, będziemy mogli cieszyć się z brązowego medalu naszej ulubionej drużyny.

Opracowała : Zuzanna Słaboń

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 750