Dzień Kobiet - wybory miss i mistera


Dnia 8 marca 2017r. Samorząd Uczniowski przygotował spotkanie dla uczniów i nauczycieli gimnazjum z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn, który jest obchodzony 10 marca. Po złożeniu życzeń dla wszystkich pań, dziewcząt, panów i chłopaków odbyły się wybory na „Miss” i „Mistera” Gimnazjum. W naszym konkursie brali udział uczniowie z kl. IA - Ola Wawro i Szymon Stokłosa, IB - Ola Kowal i Dominik Uszyński, IIA - Klaudia Puda i Magdalena Szyjka, IIB - Anna Pawłowska i Jakub Barański, IIIA - Julia Humeniuk i Dawid Rozkowiński , IIIB - Mateusz Rieger i Przemysław Leśniak oraz IIIC - Magdalena Korzeniewicz i Jakub Frankowicz. Uczestnicy zmierzyli się z różnym konkurencjami , między innymi: przejście w rytm muzyki pomiędzy pachołkami, zaprezentowanie swojej osoby oraz udzielenie odpowiedzi na wylosowane pytania. Komisja wyborcza w składzie: Pani Gabriela Latała, Marcela Hurko, Alicja Sałamun, Natalia Kmiecik i Marcel Biegun, po długich naradach i obliczeniu zebranych punktów, ogłosiła, że „Miss” oraz „Misterem” Gimnazjum 2017 zostali Klaudia Puda oraz Jakub Frankowicz, natomiast „Wicemiss” i „Wicemisterem” Gimnazjum 2017 - Mateusz Rieger w roli Helgi i Jakub Barański. Wyróżnienie od jury otrzymała Julia Humeniuk oraz Magdalena Szyjka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w zabawie.

Opracowała: Natalia Kmiecik

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 488