Przedstawienie teatralne "Chłopiec w koronie"


Dnia 2 stycznia 2017r uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli ucział w przedstawieniu ,,Chłopak w koronie”, przygotowanym przez teatr Regeneracja.

Historia nawiązuje do opowieści Antoine de Saint-Exupery’ego Mały Książę. Opowiada o Oskarze, chłopcu pogrążonym w wirtualnym świecie do tego stopnia, iż świat zewnętrzny zaczyna być dla niego coraz bardziej obcy. Bohater zmienia się dopiero, gdy trafia do wirtualnego świata. Tam napotyka na swojej drodze postaci, których sylwetki nawiązują do bohaterów z Małego Księcia. Każda z nich jest mieszkańcem innej planety i ma dla Oskara wyjątkowe zadanie, warunkujące jego przetrwanie.

Przedstawienie wszystkim się podobało. Na szczególną uwagę zasłużyli młodzi aktorzy, którzy świetnie odegrali swoje role, a także oryginalna oprawa muzyczna

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 525