XXVI WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ W KORFANTOWIE


XXVI  Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej w Korfantowie

Dnia 28.04.2017r. odbył się XXVI Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej w Korfantowie. Celem wydarzenia jest prezentacja umiejętności wokalnych solistów, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą. Całe wydarzenie podzielone było na pięć kategorii. W pierwszej kategorii wystąpiły Amelia Machała, która zajęła I miejsce oraz Emilia Karp, która zdobyła wyróżnienie. W drugiej kategorii naszą szkołę reprezentowały Konstancja Murańska, która zajęła II miejsce oraz Anna Kowalczyk. W trzeciej kategorii zaprezentowały się Julia Kuś i Patrycja Gardas. W czwartej kategorii wystąpiły Marcela Hurko oraz Zuzanna Azorkiewicz, która zdobyła wyróżnienie. W piątej kategorii zaprezentowały się Natalia Gardas, która zdobyła wyróżnienie oraz Magdalena Korzeniewicz, która zajęła III miejsce. Wszystkich solistów przygotowała Pani Beata Murańska. Na festiwalu panowała fantastyczna atmosfera wśród wykonawców  i instruktorów.

Opracowała: Natalia Gardas

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 505