Wyjazd na mecz IMPELU WROCŁAW


SPRAWOZDANIE Z WYJAZDU NA MECZ SIATKÓWKI IMPEL EROCŁAW - TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA WE WROCŁAWIU

21 listopada my uczniowie Zespołu Szkół w Skoroszycach wybraliśmy się na mecz siatkówki IMPEL EROCŁAW - TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA. O godz.16.30 autokar pojawił się przed budynkiem szkoły w Skoroszycach. Zniecierpliwieni weszliśmy do autobusu. Każdy zajął swoje miejsce. Opiekun wyczytał listę obecności uczniów. Mecz odbywał się we Wrocławiu. Podróż trwała niespełna godzinę. Podczas przejazdu panowała wspaniała atmosfera. Na miejsce dotarliśmy po godzinie . Mecz rozpoczynał o godz:18.00 ale na arenie pojawiliśmy się o kilkanaście minut wcześniej, w tym czasie siatkarki prowadziły rozgrzewkę. Kiedy dobiegła godzina rozpoczęcia meczu a zawodniczki obu drużyn wyszły na boisko wtedy spiker przywitał nas i naszą szkołę. Tuż po chwili rozpoczął się pierwszy set. Po zaciekłej walce niestety wrocławianki przegrały pierwszego seta. Zaczął się drugi set. Na szczęście ten set okazał się zwycięski dla Impela. Trzeci set znowu okazał się zwycięski dla Taurona. Natomiast w czwartym secie siatkarki Impela nie dały za wygraną i w przewadze siedmiopunktowej odskoczyły i zakończyły seta 25 do 18. I w ten sposób doszło do tzw. tajbreka, gdzie niestety siatkarki Taurona wygrały z Impelem 15 do 12. Skład obu drużyn był następujący: Impel Wrocław: Ptak (7), Konieczna (25), Kąkolewska (14), Hancock (13), Mędrzk (15), Courtney (13), Kossanyiova (L), Stasiak (L) oraz Sikorska Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka (31), Scott (11), Dziękiewicz (6), Ganszczyk (14), Kaliszkuk (9), Castiglione (4), Drabek (L) oraz Miros, Paszek, Cieszulewicz (2), Weiss. Mecz trwający prawie dwie i pół godziny zakończył się porażką drużyny z Wrocławia. Po tak emocjonującym spotkaniu wróciliśmy do domów.

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 524