Nauczyciele


Dzierża Anna  - p.o. dyrektor szkoły, matematyka, rewalidacja, (email: ad.matematyka@wp.pl)

Hospodynicz Dagmara - wicedyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna, logopedia (email: daghos@wp.pl)

Stasica Izabela - geografia, matematyka, informatyka, wychowawca klasy 4A (email: istasica@skoroszyce.pl)

Kusz Violetta - kierownik biblioteki szkolnej, rewalidacja (email: vkusz@skoroszyce.pl)

Marfiany Mariusz-  wychowanie fizyczne (urlop)

Doskocz-Kaleta Beata - kierownik świetlicy, wychowawca na świetlicy, doradztwo zawodowe (email: beata2606@interia.eu)

Lenartowicz Katarzyna - język angielski, matematyka, wychowawca klasy 5 SP (email: klenartowicz94@gmail.com)

Dziergas Marta - edukacja wczesnoszkolna,muzyka, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy 2B SP (email: marta.dziergas@wp.pl)

Gruchacz Olga - język polski (email:  olgagruc@gmail.com)

Grzybowski Grzegorz - religia (email: g_grzybowski@poczta.fm )

Latała Gabriela - jezyk angielski, wychowawca klasy 4B (email: latalag@wp.pl)

Lis Zbigniew - chemia, fizyka, informatyka, biologia (email: zlis@wodip.opole.pl)

Machała Adam - wychowanie fizyczne, szkolny koordynator sportu, GKK (email: anigma@vp.pl ) - urlop

Mucha Joanna - jezyk niemiecki (email: muchajoanna21@gmail.com  )

Murańska Beata - muzyka, technika, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy 7 SP (email: orenishi11@wp.pl  )

Serafin Bernadeta - historia, wos, język angielski, wychowawca klasy 6 SP (email: beniaserafin@interia.eu )

Słaboń Agnieszka -  pedagog szkolny, wychowanie fizyczne, biologia (email: agnslab@gmail.com )

Smagoń Beata - jezyk polski,  wychowawca klasy 8 SP, rewalidacja (email:beatrix666@interia.eu

Zięba Halina - wychowawca świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie (email: jodla1963@interia.eu )

Gniewczyńska Joanna - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający(email: joanna.gniewczynska@wp.pl )

Przedwojewska Beata - edukacja wczesnoszkolna, biblioteka, wychowawca klasy 2A SP (email: beataprzedwoj@gmail.com)

Osiadły Piotr -  geografia, rewalidacja (email: osiadly@poczta.onet.pl)

Jackiewicz- Janik Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1 SP (email: ela_jackiewicz@o2.pl )

Adamczuk Alicja - nauczyciel wspomagający (email: alicja.adamczuk@o2.pl ) 

Woszczyńska Władysława - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3



  • Data aktualizacji: 2024-06-25 10:33
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 379 239