MECZ IMPEL WROCŁAW


Dnia 21.03.2017r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i rodzicami pojechali do Wrocławia na mecz naszej ulubionej siatkarskiej drużyny Impelu Wrocław. Tym razem Impelki grały przeciwko mistrzynią Polski Chemikiem Police. To spotkanie było bardzo emocjonujące.  Impelki wygrały ten mecz 3:1 uzyskując następujące wyniki: 25:21, 22:25, 25:21, 25:19. Cała Hala Orbita a w szczególności nasi uczniowie i same siatkarki bardzo cieszyliśmy  się z tego zwycięstwa. Po meczu , jak zawsze dzięki menadżerowi zespołu panu Patrykowi Kupisowi, nasza szkoła miała przyjemność zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z dziewczynami z Impelu Wrocław. To spotkanie jak zawsze należało do bardzo udanych, każdy wrócił do domu bardzo zadowolony z autografami i zdjęciami z ulubionymi zawodniczkami Orlen Ligii. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości znów będziemy mogli pojechać na tak wspaniały mecz.

Opracowała: Marcela Hurko

  • Data aktualizacji: 2020-06-06 07:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 163 925