Zabawa karnawałowa SP


ZABAWA KARNAWAŁOWA W ZESPOLE SZKÓŁ W SKOROSZYCACH - SZKOŁA PODSTAWOWA

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę 07 lutego 2017r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas  I -VI. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorową bibułą, balonami i plakatami zachęcała do wesołej zabawy. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Były wróżki, księżniczki, trolle i różne inne stwory i dziwadła... Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Podczas zabawy został przeprowadzony konkurs na króla i królową balu. Jury, które składało się z rodziców uczniów miało nie lada wyzwanie, dlatego postanowili wybrać króla i królową balu w każdej klasie. W klasie I panują : Król Michał Kazimierczak oraz Król Tomasz Mika, w klasie IIb - Król Kamil Stasica i Królowa Krystyna Urbaniec, w klasie IIa -  Król Jakub Tomków i Królowa Emilia Białożyt, w klasie IIIb - Król Patryk Łukaszyński z Królową Konstancją Murańską oraz w klasie IIIa - Król Jacek Walkarz z Królową Jowitą Zemczak. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ Łysego, wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Opracowanie: opiekun SU -  A. Słaboń

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 473