Zabawa andrzejkowa 2016 Gimnazjum


Dnia 25. 11. 2016 r. zgodnie z polską tradycją gimnazjaliści obchodzili wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych połączony z dyskoteką. Dyskotekę prowadził DJ Łysy, którego przeboje sprawiły, że parkiet wkrótce zapełnił się tańczącymi . Niewątpliwą atrakcją imprezy było profesjonalne oświetlenie sali. W przerwach dyskoteki uczniowie spotykali się w klasach, gdzie wspólnie z wychowawcami przeprowadzono wróżby i zabawy andrzejkowe. Można było wywróżyć sobie imię przyszłego męża lub żony lub powróżyć z kubeczków lub butów. Nie zabrakło też andrzejkowego poczęstunku. Zabawa trwała do godz. 20:00. Andrzejki były udane, szkoda tylko, że tak szybko się skończyły.

Opracowanie: G. Latała – opiekun SU

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 776