Koncert Kolęd i Pastorałek


Dnia 22 stycznia 2017r. W kościele w Skoroszycach odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne jak i instrumentalne. Wystąpili soliści, zespoły i instrumentaliści: Konstancja Murańska, Krzysztof Mesjasz, Jakub Ziętek, Szymon Wawrzkiewicz, Jakub Ciosmak, Wojciech Gnot, Michał Gnot, Kamila Łuszczyna, Marta Zawada, Emilka Walkarz, Aleksandra Miszkiewicz, Anna Kowalczyk, Emilia Karp, Amelia Machała, Marcela Hurko, Wojciech Dendewicz, Tymoteusz Należny, zespół wokalny z naszego Zespołu Szkół, zespół muzyczny Kris oraz absolwentka naszej szkoły Katarzyna Sperczyńska. Koncert prowadziły Marcela Hurko i Klaudia Gawlas. W kościele panowała wspaniała atmosfera.

Opracowanie: Marcela Hurko

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 469