MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY - FINAŁ WOJEWÓDZKI


Dnia 20 maja 2017 roku w Opolu odbyła się IV Edycja Mistrzostw Pierwszej Pomocy - Etap Wojewódzki. W wyniku rywalizacji z najlepszymi zespołami z całego województwa opolskiego nasza drużyna zajęła III miejsce. Nasza ekipa za swoje osiągnięcie otrzymała puchar, dyplom a każdy z drużyny otrzymał nagrody rzeczowe. Konkurs podobnie jak w etapie rejonowym polegał na wykazaniu się wiedzą i umiejetnościami w udzielaniu pierwszej pomocy w pozorowanych sytuacjach. Skład naszej drużyny, która osiągnęła tak znaczący sukces (a wystepowali w tym etapie po raz pierwszy) to:

Natalia Kmiecik IIIA gimnazjum - kapitan drużyny,

Małgorzata Kumorek - IIIC gimnazjum,

Marcela Hurko - IIA gimnazjum

Alicja Sałamun - IIA gimnazjum,

Szymon Należny - IB gimnazjum.

Tym razem zdjęcia i materiał video przygotowywali: Bartosz Żyrek i Igor Kaczanowski.

Drużynę przygotowali: pani Dorota Lis (opieka podczas zawodów) i pan Paweł Szatanik. 

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 476