KONKURS RECYTATORSKI W CHRÓŚCINIE NYSKIEJ


Konkurs Recytatorski  Chróścina

W dniu 27 marca 2017 w Chróścinie w ramach Dnia Teatru odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej dla sześciolatków i klas I – III.  Celem konkursu było upowszechnienie kultury żywego słowa, popularyzacja literatury dziecięcej a zwłaszcza zaprezentowanie umiejętności recytatorskich  uczniów.  Jury  oceniało recytacje wiersza  pod względem  poprawnej wymowy, znajomość tekstu, tempa, intonacji i interpretacji tekstu poetyckiego.  Poziom konkursu był wysoki i jury miało wiele pracy.   Naszą szkołę reprezentowały uczniowie w kategoriach wiekowych:

Klasa O – Kraska Kamil  -  miejsce  I

Klasa I – Bieda Adam     – miejsce  I

Klasa II – Wach Emilia    - miejsce  I

              - Kraus   Hanna   - miejsce  I

Klasa III – Murańska Konstancja – miejsce  I

                - Karp  Emilia  – miejsce  I

GRATULUJEMY!

Laureaci otrzymali dyplomy i piękne nagrody książkowe oraz słodycze.

Opracowanie: Grażyna Chmielecka

 

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 785