MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY - ELIMINACJE REJONOWE


10 maja 2017r. w Grodkowie odbyła się  IV edycja  Mistrzostw Pierwszej Pomocy - etap rejonowy. W wyniku rywalizacji grupa uczniów naszego gimnazjum zdobyła  I miejsce i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się  20 maja w Opolu. Konkurs polegał na udzielaniu pierwszej pomocy w pozorowanych sytuacjach, których było pięć. Oprócz tego uczniowie musieli wykazać się wiedzą teoretyczną.

Skład drużyny:

Natalia Kmiecik klasa  IIIa – kapitan

Małgorzata Kumorek klasa  IIIc

Marcela Hurko klasa  IIa

Alicja Sałamun klasa  IIa

Szymon Należny klasa  Ib

Fotoreporterzy naszej drużyny to Bartosz Brzeźny i Klaudia Puda.

Uczniów do konkursu przygotowali: pani Dorota Lis i pan Paweł Szatanik.

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 769