Mikołajki w klasie 3b SP


Mikołajki w klasie IIIb

6 grudnia to  upragniony dzień  wszystkich dzieci.  Uczniowie klasy IIIb czekając na Mikołaja przygotowywały się na ten dzień od kilku dni. Uczyły się  piosenki o Mikołaju,  robiły jego podobiznę z papieroplastyki, dekorowały swoją salę lekcyjną  rysunkami z jego podobizną oraz śnieżynkami własnoręcznie robionymi wykorzystując  umiejętności matematyczne – oś symetrii. Każde dziecko w tym dniu ubrało się na czerwono a na głowie czerwieniła się czapka z białym pomponem.  Robiło to wielkie wrażenie. W tym dniu odwiedził nas i częstował słodyczami  pan dyrektor Mariusz Marfiany wraz z panią wicedyrektor Anną Dzierża.  Czekając na Mikołaja złożyliśmy życzenia imieninowe naszemu koledze Mikołajowi Ojak. Najważniejszy moment w klasie to wizyta  Mikołaja wraz ze swoim orszakiem – elf, aniołki, diabełki i Panią Mikołajową. Radości nie było końca. Gdy dzieci zapewniły, że są grzeczne i dobrze się uczą otrzymały mikołajowe prezenty. Dzień minął bardzo szybko. Mamy nadzieję że za rok też nas odwiedzi Mikołaj i będzie wiele radości i prezentów.

Tekst i zdjęcia: Grażyna Chmielecka – dumna wychowawczyni  z  klasy IIIb

  • Data aktualizacji: 2020-06-06 07:18
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 163 927