Magic Show - wystepy iluzjonistów


7 marca 2017 roku w Zespole Szkół w Skoroszycach odbył się spektakl iluzjonistyczny pt. „Świat Magii” w wykonaniu artystów z Rumunii. Iluzjoniści dzięki zaprezentowanym sztuczkom przenieśli uczniów i przedszkolaków w świat wyobraźni, iluzji i zabawy. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego i  magicznego. Wielkie zdumienie wzbudził Człowiek Sprężyna – uczestnik projektu „Mam Talent” w Rumunii, a Klaun rozśmieszał do łez. Artyści zadbali również o to, żeby wszystkie dzieci  bardzo  aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, poznały „tajemnicze zaklęcie”, a wielu odważnych ochotników pomagało czynnie  w przedstawieniu. Radosna forma przekazu w rytmie wesołej muzyki, efektów laserowych i dymu sprawiła, że wszystkie dzieci  bawiły się doskonale.

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 542