Spotkanie z zawodniczkami klubu IMPEL Wrocław


Spotkanie z zawodniczkami IMPELU Wrocław

Dnia 14 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyło się tradycyjne  Bożonarodzeniowe spotkanie z zawodniczkami IMPELU Wrocław, panią Izabela Bałucka oraz reprezentantka Czech, występującą obecnie w barwach IMPEL-u, panią Andreą Kossonayievą. To juz kolejne spotkanie naszych uczniów z siatkarkami. Obie zawodniczki odpowiadały na pytania przygotowane przez uczniów, którzy w ten sposób chcieli dowiedzieć sie jak najwięcej o naszych gościach. Współpraca z klubem IMPEL Wrocław została nawiązana dwa lata temu, dzięki ogromnemu wsparciu ze strony menadżera klubu pana Patryka Kupisa i naszych nauczycielek pani Beaty Doskocz - Kaleta i pani Haliny Zięba. Nasza młodzież chętnie wyjeżdża na mecze do Wrocławia, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W dowód wdzięczności za głośny doping otrzymaliśmy flagę klubu kibica, a zawodniczka, która w zeszłym roku była naszym gościem , pani Agnieszka Kąkolewska (reprezentantka Polski) przekazała nam swoją koszulkę z autografem w dowód sympatii dla uczniów Zespołu Szkół w Skoroszycach. To ogromne wyróżnienie dla  naszej szkoły i całej społeczności uczniowskiej.

Opracowanie: Beata Doskocz-Kaleta

  • Data aktualizacji: 2020-06-06 00:48
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 163 905