MECZ ODRA OPOLE-BŁĘKITNI STARGARD


W dniu 13 maja uczniowie naszej szkoły udali się  do Opola na mecz pomiędzy  OKS Odra Opole ,a Błękitnymi Stargard.  Było to bardzo ważne spotkanie, gdyż wygrana  Opola gwarantowała zespołowi awans do I-szej ligii. Mecz był bardzo emocjonujący od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Pierwsze dwa gole strzelili  opolanie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2;0.  Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy goście strzelili kontaktową bramkę, następnie bramkę zdobyli ponownie piłkarze Odry i myśleliśmy, że taki wynik pozostanie na tablicy świetlnej do końca spotkania, jednak zawodnicy ze Stargardu zdobyli drugą bramkę. Mocno trzymaliśmy kciuki , gdyż sędzia spotkania doliczył do regulaminowego czasu gry 6 minut w trakcie , których każdy z zespołów mógł zdobyć bramkę. Doping z trybun był tak głośny, że zawodnicy czuli ogromne wsparcie od kibiców i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3;2 dla Odry, dając upragniony awans do I-szej Ligii. Owacjom i radości nie było końca, cieszyli się zarówno zawodnicy, trenerzy, działacze Odry jak i kibice ,licznie zgromadzeni na trybunach. Po zakończonym meczu zawodnicy  podeszli pod nasz sektor bijąc brawa  oraz dziękując za tak gorący doping  w trakcie całego spotkania.

Opracowały; A.Sałamun , M.Hurko

  • Data aktualizacji: 2020-06-06 00:48
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 163 877