XII OLIMPIADA WIEDZY O CZERWONYM KRZYŻU


Natalia Kmiecik odniosła kolejny sukces zajmując II miejszce w finale wojewódzkim XXII Olimpiady o Czerwonym Krzyżu. Finał odbył sie dnia 13 czerwca 2017 roku w Opolu. Rywalizacja była bardzo wyrównana i Natalii do zwycięstwa zabrakło 2 punktów. W casie finału oprócz części teoretycznej uczniowie demonstrowali przygotowane prezentacje na temat: "XXI wiek wyzwaniem dla Polskiego Czerwonego Krzyża". Uczennica do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała sie zajmując I miejsce w etapie rejonowym który odbył się 29 maja 2017 roku w Grodkowie. W tym etapie brała udział równiez nasza uczennica Natalia Gardas. 

Równoczesnie tego samego dnia odbywał sie konkurs dla szkół podstawowych pt. "Człowiek i środowisko". W tym turnieju II miejsce zajął uczeń klasy V Jakub Cokot, który zakwalifikował sie do etapu wojewódzkiego.

Uczniów do konkursu przygotowały:

Gimnazjum - pani Dorota Lis

Szkoła Podstawowa - pani Władysława Woszczyńska. 

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 781