IV POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS I GIMNAZJUM


IV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas I gimnazjum

Dnia 18 maja 2017r. uczniowie naszego Gimnazjum Bartosz Brzeźny i Daniel Walkarz z kl. IB oraz Igor Kaczanowski z kl. IA reprezentowali szkołę podczas IV Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas I gimnazjum, który odbył się w Gimnazjum nr 1 w Nysie. Największy sukces odniósł Bartosz Brzeźny, który zajął I miejsce w konkursie zdobywając 100% możliwych do zdobycia punktów. Bartosz wyprzedził uczniów Diecezjalnego Gimnazjum w Nysie, Gimnazjum nr1 w Nysie, Gimnazjum nr 2 w Nysie, Gimnazjum nr 4 w Nysie, Gimnazjum Sportowego w Nysie oraz uczniów z Gimnazjum w Korfantowie i w Pakosławicach. Drużynowo nasi uczniowie zdobyli 4 miejsce. Do konkursu uczniów przygotowywały nauczycielki matematyki pani Leokadia Dycha i pani Izabela Stasica. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 795