Projekt Promujący Zdrowy Styl Życia


Dnia 7 lutego 2017 roku członkowie Szkolnego koła PCK – Natalia Kmiecik, Natalia Gardas, Julia Humeniuk, Kamelia Piętka, Marta Szyndrowska, Dawid Gniewczyński i Dawid Pryszcz przeprowadzili w klasie 5 szkoły podstawowej akcję prozdrowotną, której celem było promowanie zdrowego stylu życia.

Projekt rozpoczął się od prezentacji multimedialnej którą przygotowała i przedstawiła Natalia Kmiecik, a dotyczyła zasad zasad zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. W dalszej kolejności członkowie koła PCK pomogli uczniom klasy 5 w przygotowaniu owocowych deserów, które następnie wszyscy wspólnie degustowali. W trakcie trwania projektu Dawid Gniewczyński i Dawid Pryszcz wykonali kilka pamiątkowych fotografii.

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 481