Śniadanie daje moc - akcja ogólnopolska


Dnia 09.11.2016r. w naszej szkole klasy II a i II b wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ,, Śniadanie daje moc”. Uczniowie uzyskali  cenne informacje na temat  zasad zdrowego odżywiania, oraz roli prawidłowego żywienia.

To była świetna zabawa z dla dzieci,  dzięki której najmłodsi dowiedzieli się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie. Uczniowie nie tylko chwalili się swoimi zdrowymi produktami ,ale również wzięli udział w konkursie  na wykonanie ,,Najciekawszej i najzdrowszej kanapki”. Uczniowie byli bardzo przygotowani ponieważ przygotowali własne przepisy na zdrową kanapkę. Popisali się również twórczą wyobraźnią tworząc ciekawe kompozycję ze zdrowych produktów. Jury w składzie pani Beata Doskocz-Kaleta i pani Halina Zięba spośród wielu ciekawych propozycji wybrały z każdej klasy zwycięzców konkursu.

W klasie II a miejsca zdobyły:

  1. Amelia Gadziała
  2. Alicja Haręża
  3. Julia Karpa

Wyróżnienie : Maja Derkacz.

W klasie II b miejsca zdobyły:

1.Michał Kocierz

2.Wojciech Zawada

3.Kamil Olszyński

Wyróżnienie: Emilia Wach.

Uczniowie odebrali nagrody w postaci ,, Bananowych medali” oraz dyplomów. Wraz z uczniami dziękujemy rodzicom za przygotowanie zdrowych produktów i wszystkich niezbędnych rzeczy do wykonania kanapek.

Marta Dziergas

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 546