Zabawa andrzejkowa 2016 Szkoła Podstawowa


Andrzejki w Szkole Podstawowej w Skoroszycach czyli 

"Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.”

 

24 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej w Skoroszycach w godzinachod 16:00 do 19:00 zapanowała magiczna atmosfera ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki to wieczór wróżb, według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości.

Andrzejki w naszej szkole to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami itp.  Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce, którą zapodawał DJ ŁYSY. Zabawa była przednia, dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.

Opracowanie: opiekun SU SP - A. Słaboń

  • Data aktualizacji: 2021-01-14 12:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 330 406