Przedszkolaki w bibliotece szkolnej


PRZEDSZKOLAKI  W  BIBLIOTECE  SZKOLNEJ  ZESPOŁU  SZKÓŁ  W  SKOROSZYCACH

Dnia 12.12.2016r. w Szkolnej Bibliotece Zespołu Szkół w Skoroszycach zorganizowano lekcję biblioteczną dla przedszkolaków z zaprzyjaźnionego z biblioteką przedszkola w Skoroszycach. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Zdecydowana większość przedszkolaków była po raz pierwszy w bibliotece. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i obejrzeć czytelnię. Dowiedziały się jak zbudowana jest książka, jakie rodzaje książek mamy w bibliotece, oraz jak stać się jej czytelnikiem. Spotkanie w bibliotece nie mogło obyć się bez głośnego czytania. Dzieci wysłuchały bajkoczytacza pt. „Poznajemy historię Króla Lwa”. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki. Panie przedszkolanki wypożyczyły kilka książeczek, by móc je czytać w przedszkolu.

                                                                                              Opracowanie: Violetta Kusz

  • Data aktualizacji: 2021-01-14 12:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 330 414