XXV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA


XXV Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK

Dnia 24 marca 2017 roku uczennica klasy IIIA naszego gimnazjum Natalia Kmiecik wzięła udział w etapie Wojewódzkim XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK w Opolu. Warunkiem przystapienia do etapu wojewódzkiego było zajęcie I miejsca w etapie rejonowym w Grodkowie i przeprowadzenie w szkole akcji promującej zdrowy styl życia.

W zaciętej rywalizacji na szczeblu wojewódzkim Natalia zajęłą I miejsce i będzie reprezentowała województwo opolskie na szczeblu centralnym w kategorii szkół gimnazjalnych. Etap centralny odbędzie się w maju 2017 roku w Warszawie. Za zajęcie I miejsca  uczennica otrzymała dyplom i wartościową nagrodę rzeczową. 

Opiekun szkolnego koła PCK: Dorota Lis 

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 202 773