FINAŁ KRAJOWY OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA


W dniach 25-27 maja 2017 roku w Zielonce k/Warszawy odbył sie Finał XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Nasze województwo w kategorii szkół gimnazjalnych reprezentowała uczennica naszej szkoły Natalia Kmiecik. Łącznie z całej Polski startowało siedemnastu gimnazjalistów. Równocześnie odbywał sie finał olimpiady dla szkół ponadgimnazjalnych. Województwo opolskie reprezentowała uczennica z Liceum Ogólnokształcącego z Otmuchowa, z którą zaprzyjaźniła się Natalia. Wszyscy uczestnicy walczyli przez dwa dni o tytuł najlepszego.W pierwszym dniu rozwiązywali test, a w kolejnym przedstawiali swoje prezentacje z akcji promującej zdrowy styl życia i udzielali pierwszej pomocy w trzech pozorowanych sytuacjach. Między zmaganiami uczestnicy mieli zapewnione rózne atrakcje m. in. takie jak: Joga śmiechu, kurs pierwszej pomocy, karaoke.W trzecim dniu pobytu w luksusowym hotelu o nazwie TRYLOGIA zostały ogłoszone wyniki. Wszyscy uczestnicy i opiekunowie otrzymali dyplomy i okolicznościowe gadżety. Opiekunem Natalii była Pani Dorota Lis.

Więcej zdjęć i informacji na stronie: www.fb.com/olimpiadapck 

  • Data aktualizacji: 2020-07-21 16:15
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 206 516