Aktualności

AKTUALNOŚCI 2018/2019

Szkolny Konkurs "Mam Talent"

2019-03-11

Szkolny Konkurs „Mam Talent”

Cele, jakie przyświecały nam podczas realizacji przedsięwzięcia:

* rozwijanie kreatywności wśród uczniów naszej szkoły;

* popularyzacja ich pasji i zainteresowań;

* motywowanie i budzenie wiary w swoje możliwości;

* podniesienie wśród uczniów poczucia własnej wartości;

* wdrażanie do samodzielności w podejmowaniu różnych inicjatyw szkolnych;

* promowanie ciekawych osobowości;

8 marca Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny konkurs MAM TALENT. Pomysł zorganizowania pierwszej edycji tego konkursu zrodził się, kiedy to stanęliśmy przed problemem, jak ciekawie i oryginalnie zorganizować Dzień Kobiet. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, taneczne i aktorskie. Nad przebiegiem zmagań konkursowych czuwało jury w składzie: pani Violetta Kusz - przewodnicząca, pan Piotr Osiadły, Szymon Należny oraz Jakub Ciosmak.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu wszystkich występów wyróżniono następujące osoby:

Hania Kraus – recytacja fragmentu powieści J.K. Rowling pt. „Harry Potter”

Maciek Tetłak – piosenka „Zima lubi dzieci” z repertuaru Anny Jurksztowicz

Ania Kowalczyk – piosenka „Byle jak” z repertuaru Margaret

Wiktoria Prokop – własny układ taneczny „Just dance”

Wojtek Dendewicz – śpiew i choreografia do piosenki „Shut up and dance with me” zespołu „Walk the Moon”

Jakub Chęciński – nagroda publiczności za wykonanie piosenki „Weź nie pytaj” Pawła Domagały.

Gromkimi brawami nagrodzony również został występ zespołu Erasmus Plus - taniec do piosenki „La la la Girl” – który prezentowany będzie również w Grecji i Hiszpanii.

Wszystkich uczestników konkursu podziwiamy za ich odwagę, serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów.

Opracowała: Gabriela Latała – opiekun SU