Podsumowanie osiągnięć uczniów


IMG_0857nastr.JPG,
 

Podsumowanie  osiągnięć uczniów w I semestrze r. szk. 2016/2017

W dniu 19.12.2016r. w Zespole Szkół w Skoroszycach odbyły się apele szkolne, na których podsumowano osiągnięcia uczniów naszej szkoły. Pan dyrektor Mariusz  Marfiany wręczył dyplomy laureatom i uczniom wyróżnionym w zawodach sportowych oraz licznych konkursach przedmiotowych i tematycznych. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukcesy w konkursach:

Szkoła Podstawowa

Wojewódzki Konkurs Historyczny

  1. Stanisław Zięciowski
  2. Wojciech Gnot
  3. Julia Majka, Marta Zawada

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

  1. Stanisław Zięciowski
  2. Jakub Cokot
  3. Wojciech Gnot

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

  1. Paweł Kalisz
  2. Łukasz Pietrucha
  3. Błażej Bronowicki, Sergiusz Dwornik

 

Szkolny Konkurs Plastyczny promujący twórczość Henryka Sienkiewicza

  1. Marta Zawada
  2. Błażej Bronowicki, Marcin Hurko
  3. Wojciech Gnot

 

Mikołajkowy Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4-6

  1. Wojciech Gnot
  2. Tomasz Gniewczyński
  3. Szczepan Puda

 

Szkolny Konkurs Rysunkowy Kubuś Puchatek i Przyjaciele

  1. Emilia Białożyt
  2. Zuzanna Galar
  3. Michał Kocierz, Jakub Tomków

 

Szkolny Konkurs Czytelniczy – czytamy prozę Henryka Sienkiewicza

  1. Wojciech Gnot
  2. Sergiusz Dwornik
  3. Tomasz Gniewczyński

 

Konkurs Plastyczny „Chrzest Polski”

  1. Błażej Bronowicki

 

Gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

  1. Bartosz Brzeźny
  2. Dawid Pryszcz
  3. Dawid Gniewczyński

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

  1. Dawid Pryszcz
  2. Igor Kaczanowski
  3. Jakub Ciosmak

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

  1. Michał Jarema
  2. Dawid Pryszcz, Mateusz Kolanko

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

  1. Filip Nowiński
  2. Dawid Pryszcz
  3. Mateusz Kolanko

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

  1. Dawid Pryszcz
  2. Dawid Gniewczyński
  3. Bartosz Brzeźny

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

  1. Justyna Jakisz
  2. Michał Jarema
  3. Dawid Pryszcz

 

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

  1. Natalia Kmiecik
  2. Aleksandra Wawro

 

Szkolny Konkurs Czytelniczy – Czytamy prozę Henryka Sienkiewicza

  1. Marcela Hurko
  2. Natalia Kmiecik
  3. Aleksandra Pona

 

Konkurs Plastyczny „Chrzest Polski”

  1. Magdalena Szpak, Rafał Gołek

 

Sukcesy w zawodach sportowych:

Szkoła Podstawowa

XXIX Ogólnopolskie Biegi Crossowe  Korfantów

- Jakub Kutlovci kl. 6 – miejsce II

- Miłosz Kokoszka kl. 3b – miejsce III

- Błażej Bronowicki kl 4 – miejsce III

- Jakub Zając kl. 3b – miejsce IV

Gimnazjum

  1. Unihokej dziewcząt – finał wojewódzki I miejsce

Skład drużyny: Piekarz Paulina, Kumorek Małgorzata, Szatan Katarzyna, Ostręga Natalia, Guła Julia, Pawłowska Anna, Ścisłowska Katarzyna, Ziętek Oliwia, Kmiecik Klaudia, Makuch Agnieszka, Puda Klaudia, Frankowicz Marta,

 

  1. Unihokej chłopców – finał wojewódzki III miejsce

Skład drużyny: Jakub Tusz, Maciej Zając, Dawid Gniewczyński, Miłosz Piekarz, Dominik Kraus, Dominik Glegoła, Karol Pawłowski, Bartosz Kwiatkowski, Jakub Gołek, Jan Bekieszczuk, Paweł Jurek, Szymon Należny,

 

  1. Halowa piłka nożna dziewcząt - finał powiatowy III miejsce

Skład drużyny: Pawłowska Anna, Gnot Katarzyna, Kmiecik Klaudia, Sałamun Alicja, Ścisłowska Katarzyna, Makuch Agnieszka, Ziętek Oliwia, Frankowicz Marta, Duda Aleksandra, Puda Klaudia, Kumorek Małgorzata.

 

  1. Halowa piłka nożna chłopcy – półfinał powiatowy III miejsce

Skład drużyny: Dominik Glegoła, Dominik Kraus, Dawid Gniewczyński, Mateusz Krasoń, Dawid Pryszcz, Marcel Biegun, Jakub Michalik, Maciej Bezuszko, Jakub Gołek.  

 

  1. Szkolny Turniej Mikołajkowy

- I miejsce klasa IIb

- II miejsce klasa IIIb

- III miejsce klasa IIa

- IV miejsce klasa IIIc 

  1. Indywidualne Mistrzostwa powiatu w Biegach Przełajowych Kozielno

- Wiktor Barański kl. Ib – miejsce IV

- Miłosz Piekarz kl. IIa – miejsce IV

- Ostręga Natalia kl. IIIb – IV miejsce

- Bartosz Kasprzyk kl. Ia – miejsce VI

- Klaudia Puda kl. IIa – miejsce VI

Uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1 do 6 zakwalifikowali się do Mistrzostw Wojewódzkich Indywidualnych Biegów Przełajowych.

 

  1. XXIX Ogólnopolskie Biegi Crossowe – Korfantów

- Wiktor Barański kl. Ib – miejsce II

- Natalia Ostrega kl. IIIb – miejsce IV

- Bartosz Kasprzyk kl. Ia – miejsce IV

- Jakub Frankowicz kl. IIIc – miejsce V

- Klaudia Puda kl. IIa – miejsce VI

- Miłosz Piekarz kl. IIa – miejsce VI

- Szymon Stokłosa kl. Ia – miejsce VII 

  • Data aktualizacji: 2017-12-13 23:02
  • |
  • Licznik odwiedzin: 431 668