KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU NYSKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKOATLETYCE


KOMUNIKAT

Z MISTRZOSTW POWIATU NYSKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

W INDYWIDUALNEJ LEKKOATLETYCE

Głuchołazy,  31.05.2017r.

 

 

DZIEWCZĘTA

100m

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

SZKOŁA

WYNIK

1

Chudy  Agata

2003

DG w Nysie

13,9

2

Chwalenia  Barbara

2003

G 4 Nysa

14,0

3

Gnot Katarzyna

2002

ZS Skoroszyce

14,2

4

Bogdanowicz  Wiktoria

2001

PG1 Głuchołazy

14,4

5

Stańco  Barbara

2003

PG2 Głuchołazy

14,5

6

Kmiecik  Klaudia

2002

PG Skoroszyce

14,9

 

 

600m

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

SZKOŁA

WYNIK

1

Bentka  Natalia

2003

G 4 Nysa

1,49,2

2

Niewiedział  Wiktoria

2003

G Korfantów

1,52,0

3

Ostręga  Natalia

2003

PG Skoroszyce

1,58,5

4

Madej  Beata

2001

PG2 Głuchołazy

1,58,8

5

Kochanowska  Nikola

2003

PG2 Głuchołazy

2,04,9

6

Stefanowicz  Aleksandra

2001

DG w Nysie

2,06,7

7

Sałamun  Alicja

2002

PG Skoroszyce

2,08,2

8

Kamińska  Maja

2001

PG2 Głuchołazy

2,09,8

9

Puda  Klaudia

2002

PG Skoroszyce

2,11,0

 

CHŁOPCY

 

100m

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

SZKOŁA

ELIM.

FINAŁ

1

Michalik  Jakub

2002

PG Skoroszyce

11,9

11,7

2

Sadowski  Jarosław

2001

PG1 Głuchołazy

11,7

11,8

3

Hołuj  Jakub

2001

Gimnazjum 1 Nysa

11,9

12,0

4

Rozkocha  Szymon

2001

PG2 Głuchołazy

12,1

12,3

5

Mazur  Paweł

2002

PG1 Głuchołazy

12,2

13,0

6

Rams  Arkadiusz

2003

G 2 Nysa

12,1

13,1

7

Kraus  Dominik

2001

PG Skoroszyce

12,2

 

8

Kocoń  Michał

2001

PG1 Głuchołazy

12,6

 

9

Dorosz  Paweł

2002

PG2 Głuchołazy

12,7

 

10

Szymański  Michał

2001

Gimnazjum 1 Nysa

12,8

 

11

Królikiewicz  Piotr

2002

PG2 Głuchołazy

12,8

 

12

Spyrka  Michał

2001

PG2 Głuchołazy

12,9

 

13

Krasoń  Mateusz

2002

PG Skoroszyce

13,0

 

 

600m

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

SZKOŁA

WYNIK

1

Figura  Gracjan

2003

G Korfantów

1,31,5

2

Zarenkiewicz  Wojciech

2001

G 2 Nysa

1,33,5

3

Amrogowicz  Bartosz

2001

G 2 Nysa

1,35,0

4

Pelc  Jakub

2002

PG1 Głuchołazy

1,37,3

5

Juraszek  Szymon

2001

PG1 Głuchołazy

1,40,4

6

Barański  Wiktor

2003

PG Skoroszyce

1,49,9

7

Drewniak  Miłosz

2001

G 2 Nysa

1,51,9

 

1000m

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZNIK

SZKOŁA

WYNIK

1

Topolnicki  Konrad

2001

G Korfantów

2,47,6

2

Ryszewski  Maciej

2003

Gimnazjum 1 Nysa

2,49,7

3

Błachut  Dawid

2001

G 2 Nysa

2,54,2

4

Słomkiewicz  Damian

2001

G 2 Nysa

3,03,1

5

Kłakowicz  Grzegorz

2001

PG2 Głuchołazy

3,05,9

6

Frankowicz  Jakub

2001

PG Skoroszyce

3,06,2

7

Piekarz  Miłosz

2002

PG Skoroszyce

3,07,0

8

Gola  Konrad

2002

PG2 Głuchołazy

3,07,1

9

Bednarek  Piotr

2003

PG1 Głuchołazy

3,12,7

10

Maćkowski  Michał

2001

PG2 Głuchołazy

3,27,1

 

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO UZYSKAŁ - JAKUB MICHALIK

  • Data aktualizacji: 2017-10-20 10:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 367 980