XXIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL UNIHOKEJA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR BAŁTYKU ELBLĄG 2017


XXIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL UNIHOKEJA DZIECI I MŁODZIEŻY                                                                                                                 O „PUCHAR BAŁTYKU” ELBLĄG 2017

 W dniach 12 - 14.05.2017r. w Elblągu odbył się XXIV Międzynarodowy Festiwal  Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Elbląga” . Do turnieju zakwalifikowało się 20 najlepszych zespołów dziewcząt szkół gimnazjalnych z całej Polski. Między innymi Mistrzynie Województwa Opolskiego -  dziewczęta naszego gimnazjum z Zespołu Szkół w Skoroszycach w składzie: Szatan Katarzyna, Guła Julia, Piekarz Paulina, Kumorek Małgorzata, Ostręga Natalia, Makuch Agnieszka, Ścisłowska Katarzyna, Kmiecik Klaudia, Frankowicz Marta, Słaboń Zuzanna, Ziętek Oliwia oraz Pawłowska Anna. Dziewczęta stoczyły sześć meczy z czego cztery przegrały, jeden zremisowały i jeden wygrały. Po emocjonujących i bardzo wyrównanych meczach dziewczęta ostatecznie zajęły XV.

Gimnazjada dziewczyny - wyniki.

Grupa A

  1. Gim. Żytowiecko - Gim. Tomawa 2-1
  2. Gim. nr 1 Trzebiatów - Gim. Orzysz PK 3-4                                                                                                                   
  3. Gim Tomawa - Gim. Skoroszyce 1-0                                                                                                                           
  4. Gim. Orzysz PK - Gim. Żytowiecko 1-1                                                                                                              
  5. Gim. Skoroszyce - Gim. nr 1 Trzebiatów 1-3                                                                                                                       
  6. Gim. Orzysz PK - Gim. Tomawa 5-0                                                                                                                              
  7. Gim. Żytowiecko - Gim. Skoroszyce 2-1                                                                                                               
  8. Gim. Tomawa - Gim. nr 1 Trzebiatów 1-1                                                                                                                        
  9. Gim. Skoroszyce - Gim. Orzysz PK 0-4                                                                                                                           
  10. Gim. nr 1 Trzebiatów - Gim. Żytowiecko 3-2

L.p.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Bramki

1.

Gim. nr 1 Trzebiatów

4

5

10-8

2.

Gim. Żytowiecko

4

5

7-6

3.

Gim. Tomawa

4

3

3-8

4.

Gim. Skoroszyce

4

0

2-10

5.

Gim. Orzysz PK

4

-

14 – 4

Półfinały XIII - XVI
09:00 Gim. Skoroszyce - Gim. nr 1 Sanok 2-2 , karne: 3-4

Mecz o XV miejsce
12:00 Gim. Skoroszyce - Gim. Czerniewice 3-0
 

Klasyfikacja Końcowa

L.p.

Drużyna

1.

 Gim. Nowy Dwór Kwidzyński

2.

 Gim. nr 1 Nowy Targ

3.

 Gim. Chudek

4.

 Gim. nr 1 Trzebiatów

5.

 Gim. Zielonka

6.

 Gim. Kębłowo

7.

 Gim. Żytowiecko

8.

 Gim. Józefina

9.

 Gim. Salezjańskie Poznań

10.

 Gim. nr 1 Sieradz

11.

 Gim. Tomawa

12.

 Gim. Wierzchowo

13.

 Gim. Jasionówka

14.

 Gim. nr 1 Sanok

15.

 Gim. Skoroszyce

16.

 Gim. Czerniewice

17.

 Gim. nr 20 Gdynia

18.

 Gim. nr 5 Zielona Góra

19.

 Gim. Grzmiąca

20.

 Gim. Orzysz PK

 Opracowanie: Agnieszka Słaboń

  • Data aktualizacji: 2017-10-20 10:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 368 006