FINAŁ WOJEWÓDZKI UNIHOKEJA DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W NIEMODLINIE


FINAŁ WOJEWÓDZKI UNIHOKEJA DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W NIEMODLINIE                    

            Dnia 18.11.2016 r. odbył się Finał Wojewódzki w Unihokeju Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w Niemodlinie. W turnieju uczestniczyły cztery szkoły: ZS Skoroszyce ,     ZSS Nysa, PG Łambinowice oraz PG Kietrz. Dziewczęta walczyły o wysokie miejsca w finale wojewódzkim.

            Dziewczęta ze Skoroszyc w składzie: Piekarz Paulina, Kumorek Małgorzata, Ostręga Natalia, Guła Julia, Szatan Katarzyna, Frankowicz Marta, Pawłowska Anna, Ścisłowska Katarzyna, Kmiecik Klaudia, Gnot Katarzyna, Puda Klaudia oraz Ziętek Oliwia stoczyły trzy spotkania zdobywając pierwsze miejsce.

Wyniki turnieju:

ZSS NYSA  – PG KIETRZ  – 1 : 0

 ZS SKOROSZYCE  – PG ŁAMBINOWICE   – 3 : 1

ZS SKOROSZYCE    –  ZSS NYSA  – 5 : 2

PG KIETRZ  – PG ŁAMBINOWICE   –  2 : 5

ZSS NYSA -  PG ŁAMBINOWICE   - 3 : 5

PG KIETRZ  – ZS SKOROSZYCE   –  1: 6

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce  –  ZS  SKOROSZYCE

II miejsce  –  PG  ŁAMBINOWICE

III miejsce  –  ZSS  NYSA

IV miejsce  –  PG  KIETRZ

 

Bardzo dziękujemy naszym dziewczętom za walkę we wszystkich stoczonych meczach począwszy od zawodów powiatowych  poprzez półfinał wojewódzki aż po sam finał oraz za zdobycie tak cennego dla nich złotego medalu w tymże finale wojewódzkim życząc im dalszych sukcesów.

                                                                                          Opracowanie: A. Słaboń

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 647 632