AKTUALNOŚCI 2017/2018 / Konkursy Polskiego Czerwonego Krzyża


027.jpg,
 

 9 maja 2018r. w Grodkowie odbył się XVI Turniej PCK Człowiek i jego środowisko dla szkół podstawowych i XIII Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu dla wszystkich szkół. Organizatorem był Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Grodkowie. Na etapie rejonowym szkołę podstawową reprezentowali Daria Strzałka, Jakub Cokot i Cezary Leszczyński, a gimnazjum Bartosz Brzeźny, Igor Kaczanowski i Szymon Wawrzkiewicz. Uczniowie pisali test składający się 30 pytań i w wyniku rywalizacji uczeń kl. VI Jakub Cokot zajął I miejsce i zakwalifikował się do etapu okręgowego. Natomiast uczniowie z naszego gimnazjum zajęli trzy pierwsze miejsca. Uczeń kl. IIa gimnazjum Igor Kaczanowski zajął I miejsce i zakwalifikował się do etapu okręgowego, Szymon Wawrzkiewicz zdobył miejsce II a Bartosz Brzeźny miejsce III. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Rozstrzygnieto również Konkurs Plastyczny pod hasłem UZALEŻNIENIE STOP TO MNIE NIE KRĘCI. Uczennica klasy IIIA naszego gimnazjum zajęła I miejsce i otrzymała dyplom oraz nagrodę pieniężną w postaci bonu do księgarni. 

 Opiekun Szkolnych Kół PCK:

Dorota Lis - Gimnazjum

Władysława Woszczyńska - Szkoła Podstawowa

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 09:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 877 944