AKTUALNOŚCI 2017/2018 / DNI GÓRALSKIE 2017


DSC02911.JPG, Dni góralskie 2017
Dni góralskie 2017 

Dni Góralskie Skoroszyce

Dnia 16.07.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trwającym już po raz drugi Festiwalu Góralskim zorganizowanym przez gminę Skoroszyce. Przygotowaliśmy krótki montaż słowno-muzyczny. Było w nim wiele ciekawych występów naszych uczniów np. : piosenki, które śpiewały Marcela Hurko „Czerwone korale”, „Moje serce płacze”, Julia Kuś „Afera”, „Hej tam pod lasem” i Konstancja Murańska „Zielony mosteczek”. Instrumentaliścinaszej szkoły Szymon Wawrzkiewicz, Hubert Murański oraz Hanna Kraus zagrali utwory takie jak „Góralu czy Ci nie żal” , „Tango Dnia” oraz „Baca w Nowym Yorku”.  Śmieszne żarty góralskie opowiedzieli Tomek Gniewczyński, Jakub Cokot, oraz Kamil Zagórski, a wiersze przedstawiły Marcela Hurko, Konstancja Murańska oraz Hanna Kraus. Całość poprowadzili Jakub Ciosmak i Dominik Uszyński pod nadzorem nauczycieli naszej szkoły: Beaty Smagoń i Beaty Murańskiej. Wszyscy bawili się świetnie! Miejmy nadzieje, że za rok również uda nam się wystąpić.

Opracował: Dominik Uszyński

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 647 642