Aktualności 2015/2016 / Dzień Edukacji Narodowej


7a.JPG,
 
7b.JPG,
 
7c.JPG,
 
7d.JPG,
 

W środę 14.10.2015r. w skoroszyckim przedszkolu było bardzo odświętnie i uroczyście. Już od samegorana dzieci wchodziły do sal z kwiatkami, wręczając je swoim paniom. O godz. 10:00 odbył się uroczysty poranek z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci z każdej grupy wiekowej przedstawiły  wszystkim pracownikom przedszkola, swoje najbardziej lubiane piosenki i tańce. Dzieci obdarowały wszystkie panie jesiennymi kwiatami.  Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki. Przedszkolaki za swój wspaniały występ zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim cukiereczkiem. Po części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor przedszkola, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi. Opracowanie i zdjęcia: Marta Brzeźny

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 647 672