Aktualności 2015/2016 / Stop Wypadkom


6a.JPG,
 
6b.JPG,
 
6c_1.JPG,
 
6d_1.JPG,
 


6 października 2015 roku odbył się teatrzyk pt. „Stop wypadkom- bezpieczne dzieci”. Zgodnie z planem rocznym Przedszkola w Skoroszycach w zakresie przypomnienia zasad bezpiecznego poruszania się i zachowania bezpieczeństwa poza budynkiem przedszkola, dzieci uczestniczyły w widowisku o bezpieczeństwu. Dzieci, dzięki ciekawemu programowi multimedialnemu oraz animacjom przygotowanym przez Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we Wrocławiu, mogły zobaczyć na własne oczy, czym może skończyć się zabawa piłką przy drodze, wtargnięcie przed nadjeżdżający samochód, czy poruszanie się po jezdni na rolkach czy wrotkach. Przedszkolaki poznały podstawowe znaki drogowe oraz uczyły się bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych, a także poznały prawidłowe zachowania w miejscach publicznych. Podczas akcji dzieci rozwiązywały krzyżówkę oraz brały udział w króciutkim quizie o bezpieczeństwie. Opracowanie i zdjęcia: Marta Brzeźny

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 647 676