Aktualności 2015/2016 / Sprzątanie Świata


3a.JPG,
 
3b.JPG,
 
3c.JPG,
 
3d.JPG,
 

Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej i emocjonalnej. Dlatego już w tym wieku należy dziecku ukazać potęgę i piękno otaczającego świata, wzbudzić w dziecku pozytywne uczucia, takie jak odpowiedzialność wobec siebie i przyrody. Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". W dniu 21 września nasze przedszkolaki w atmosferze emocjonalnego zaangażowania uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę – boisko szkolne oraz teren przedszkolny. Dzieci, „Uzbrojone" w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady, były pełne entuzjazmu, prześcigały się w noszeniu worków. śmieci niestety nie brakuje. Opracowanie i zdjęcia: Marta Brzeźny

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 647 671