FINAŁ WOJEWÓDZKI UNIHOKEJA CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NIEMODLINIE


FINAŁ WOJEWÓDZKI UNIHOKEJA CHŁOPCÓW  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NIEMODLINIE                    

            Dnia 23.11.2016 r. odbył się Finał Wojewódzki w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych w Niemodlinie. W turnieju uczestniczyły cztery szkoły: SP Skoroszyce ,     SP Krapkowice, SP Sidzina oraz SP Lasocice. Chłopcy walczyli o wysokie miejsca w finale wojewódzkim.

            Drużyna Chłopców SP Skoroszyce w składzie: Puda Szczepan, Kutlovci Jakub, Zagórski Kamil, Gniewczyński Tomasz, Wolny Kamil, Frankowicz Mateusz, Czwojdrak Rafał, Zeman Maksymilian, Borcz Jakub, Dawid Janik oraz Urbaniec Kacper stoczyli trzy spotkania zdobywając czwarte miejsce.

Wyniki turnieju:

SP LASOCICE – SP KRAPKOWICE   6:1

SP SIDZINA – SP SKOROSZYCE  4:0

SP SIDZINA – SP KRAPKOWICE   5:2

SP SKOROSZYCE – SP LASOCICE 2:10

SP SKOROSZYCE – SP KRAPKOWICE  1:3

SP SIDZINA – SP LASOCICE  0:8

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce  –  SP LASOCICE

II miejsce  –  SP SIDZINA

III miejsce  –  SP KRAPKOWICE

IV miejsce  –  SP SKOROSZYCE

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 647 638