FINAŁ WOJEWÓDZKI UNIHOKEJA CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W NIEMODLINIE


FINAŁ WOJEWÓDZKI UNIHOKEJA CHŁOPCÓW  SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W NIEMODLINIE                    

            Dnia 21.11.2016 r. odbył się Finał Wojewódzki w Unihokeju Chłopców Szkół Gimnazjalnych w Niemodlinie. W turnieju uczestniczyły cztery szkoły: ZS Skoroszyce ,     PG 6 Kędzierzyn - Koźle, PG Łambinowice oraz PG 7 Opole. Chłopcy walczyli o wysokie miejsca w finale wojewódzkim.

            Drużyna Chłopców SP Skoroszyce w składzie: Tusz Jakub, Maciej Zając, Gniewczyński Dawid, Piekarz Miłosz, Kraus Dominik, Glegoła Dominik, Pawłowski Karol, Kwiatkowski Bartosz, Gołek Jakub, Bekieszczuk Jan, Jurek Paweł, Należny Szymon

Wyniki turnieju:

PG Łambinowice – PG Skoroszyce    2:0

PG Kędzierzyn Koźle – PG Opole     12:2

PG Skoroszyce – PG Opole      12:1

PG Łambinowice PG Kędzierzyn Koźle 4:1

PG Łambinowice – PG Opole 10:2

PG Skoroszyce -  PG Kędzierzyn Koźle 3:5

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce  –  PG Łambinowice

II miejsce  –  PG 6 Kędzierzyn - Koźle

III miejsce  –  PG Skoroszyce (brązowy medal)

IV miejsce  –  PG 7 Opole

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 647 625