XVII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"


XVII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

W dniach 17 i 18.11.2016r  w Głuchołazach  odbył się Finał Powiatowy XVII TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"  w kategorii U- 10 chłopców, U-12dziewcząt, U-12chłopców  Szkoły Podstawowej.

W kategorii U-12 dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Julia Puda, Julia Worek, Patrycja Gardas, Aleksandra Miszkiewicz, Latała Inga, Plekaniec Nikola, Gajda Roksana, Gabriela Żłobińska stoczyły trzy spotkania. Niestety rywalki okazały się mocniejsze i dziewczęta przegrały swoje mecze.

U-10 chłopcy w składzie: Dawid      Kazimierczak, Tymoteusz Należny, Miłosz        Kokoszka, Patryk        Łukaszyński, Piotr Tusz, Gabriel    Sałamun, Jakub   Zając, Mikołaj Ojak, Piotr Grubizna rywalizowali w grupie B z drużynami: SP Trzeboszowice, Hattrik I Głucholazy, oraz SP Nowaki.

Wyniki:

Trzeboszowice – Skoroszyce   0:5

Nowaki – Skoroszyce 0:7

Skoroszyce – Hattrik  3:5

Dwie pierwsze drużyny awansowały do półfinału: Hattrik I Głuchołazy oraz Skoroszyce. W półfinale SP Skoroszyce zmierzyły się z drużyna AMO I Nysa (Akademia Młodych Orłów), której ulegli 0:4 i odpadli z dalszej rywalizacji.

U-12 chłopcy w składzie: Dawid Opler, Kamil Wolny, Maksymilian Zeman, Mateusz Frankowicz, Kacper Urbaniec , Błażej Bronowicki, Tomasz     Gniewczyński,  Kamil Zagórski, Łukasz Pietrucha

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 20:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 647 624